קיבוץ חצרים
חסר רכיב

חוחובה דזרט Jojoba Desert

לאחר שנים של תחרות בין מגדלים ישראלים, הגענו למסקנה כי כדי להצליח בתחרות בחו"ל אל מול מגדלים ומשווקים אחרים של חוחובה, עלינו לשלב כוחות ישראליים למאמץ שווקי משמעותי אל מול המתחרים האחרים בעולם ואל מול הלקוחות הגדולים בעולם.

העובדה כי החוחובה הנה מוצר נישה, בין שאר עשרות השמנים האחרים בעולם הקוסמטיקה, חייבה אותנו להבין שרק גוף גדול ובעל מסת ייצור גדולה, יוכל באמת להשפיע על עולם הקוסמטיקה העולמי להשתמש במוצר נישה

 כזה ולבטל את החשש מפני חוסר יציבות באספקה של חוחובה.

בשנת 2014 החלו דיונים משותפים בין שלושת המגדלים הישראליים הגדולים, חצרים, בארי ומשקי חבל עזה (מח"ע).


דיוני שיתוף הפעולה הביאו להקמת חברת שווק משותפת של שלושת המגדלים. (יחסי הבעלות: חצרים 60%, מח"ע 30%, בארי 10%) , משרדיה החדשים של החברה נבנו בחצרים.

החל משנת 2015 מייצאים שלשת השותפים את שמן החוחובה שלהם ע"י החברה המשותפת, "חוחובה דזרט",  הפועלת בעיקר בשווקי העולם. תוך מיקוד במדינות בהן נמצאות התעשיות הגדולות ביותר בעולם הקוסמטיקה, כמו ארה"ב, גרמניה, צרפת, סין, יפן, ספרד ועוד.


 

במסגרת חברת "חוחובה דזרט" הוקמה גם מחלקת מחקר ופיתוח השוקדת על פיתוח מוצרים חדשים, המבוססים על שמן החוחובה ומשמשים גם הם כחומר גלם איכותי לתעשיית הקוסמטיקה.


 

המהלך הייחודי של איחוד כוחות שווקים ישראליים, הפך את חברת "חוחובה דזרט" לחברת החוחובה הגדולה והמובילה בעולם, בתחום זה של חומרי גלם לתעשיית הקוסמטיקה.
היעד המרכזי בחזון החברה היינו הגדלת השימוש בשמן החוחובה, בכל תחומי הקוסמטיקה.בקרו אותנו באתר האינטרנט חסר רכיב