קיבוץ חצרים
חסר רכיב

עדכון מטה קורונה 19.04.2020

19/04/2020

עדכון מטה קורונה 19.04.2020

 

מטה קורונה דן בהקלות שניתנו בסגר עקב הקורונה וביישומן בחצרים.

עד כה הצלחנו לשמור על חצרים כמעט נקייה מקורונה באמצעות שיתוף הפעולה, שלכם הציבור, ושמירתכם על ההנחיות.
למרות שה-אס"ק (אווירת סוף קורס – בלשון צבאית) כבר באוויר, אנו נדרשים לגלות עוד אורך רוח ואחריות ולהמשיך לשמור על כללי ההגיינה והריחוק החברתי.

ללא הקפדה יתירה של הציבור על ההנחיות נתקשה להמשיך לשמור על הקיבוץ בריא, ללא קורונה. המשימה היא משימה משותפת של כל הקהילה ורק יחד, בשמירה על כל הכללים וההנחיות , נוכל יחד לנצח.

 

חובה לשמור בקפדנות על ההנחיות הבאות - הפרת הצווים הינה עבירה עד כדי רישום פלילי:

1.       חבישת מסכה בכל יציאה מהבית וחבישת מסכה וכפפות בכל כניסה למקום ציבורי (כולבו מרפאה, מחסן וכד'). אי לבישת מסכה הינה עבירה נושאת קנס!

2.     חל איסור על כניסה בשער למי שאינו עובד חיוני ויש לו אישור מהמעסיק, ולמי שלא חי בקיבוץ באופן קבוע (חברים, תושבים הסדר צעירים).  כניסות מיוחדות במקרי רווחה יאושרו ע"י צח"י רווחה בלבד.
שומרים, חברים או צעירים שיפרו הנחייה זו יוזמנו לבירור.

 

3.       פעילות ספורט מותרת תוך שמירה על ריחוק חברתי לאורך גדר הקיבוץ בלבד, מתקני הספורט והשעשועים סגורים.

 

4.     דור צעיר- לבני קיבוץ רבים מכם יש כאן הורים וסבא וסבתא מבוגרים. החובה להקפיד על ההוראות צו בריאות העם חלה עליכם כמו על יתר אזרחי מדינת ישראל. ברור לנו שיש קשיים הקשורים בגיל, בבני זוג, ביציאות מהצבא, ברצון להתפרק ועוד. רבים מכם כבר בילו בבידוד ובטח לא ירצו לחזור אליו. אנא הקפידו על ההנחיות והרחיקו מכולנו את סכנת הקורונה.

 

המטה מקיים סדרת דיונים על אופן יישום ההקלות וחזרה לשגרת קורונה חדשה בחצרים. ביום שלישי הקרוב יפרסם המטה את השלב הראשון של היציאה מהסגר בחצרים , כולל הנחיות ולוחות זמנים.

 

יום טוב,

           מטה קורונה

חסר רכיב