פנסיון לכלבים - חיי כלב

פנסיון לכלבים בדרום "חייך כלב"

קיבוץ חצרים 85420
טל': 6473355 - 08, פקס: 6473045 - 08
דוא"ל:
kalbia@hatzerim.org.il

 
לבירורים:
5013045 - 052    
שעות פעילות:
7:00 - 17:00

הפנסיון

 

פנסיון חייך כלב הוא הגשמת חלומם של שניים: רוני שטיינברג, נפח במקצועו ומקים פינת החי בקיבוץ חצרים, וגוסטבו וייבשניידר, וטרינר מוסמך שעבד ברפת. עוד לפני שנפגשו, השניים חלקו חלום לפתוח מרכז לכלבים, שם יזכו לטיפול ולתנאים הטובים ביותר.

איך הכול התחיל? הכלבה של רוני, קאלה, חלתה, והוא ניגש לווטרינר שעבד ברפת בזמנו - ד"ר גוסטבו. רוני היה מאוד מרוצה מהטיפול של גוסטבו וכך החל הקשר ביניהם. בפעם השנייה קאלה המליטה בנסיבות משמחות יותר, וההחלטה להגשים את החלום קרמה עור וגידים - עם קצה של זנב.

את הפנסיון הקמנו בקיבוץ חצרים, בו אנו מתגוררים, והוא משלב גם פעילות של ילדים על מנת שהכלבים לא יחושו בודדים. לא הספקנו לתלות שלט קטן אודות פתיחת המקום, וכבר בעלי הזנב הזמינו מקומות והשמועה עברה מחוטם לאוזן. כל מי שמגיע לפנסיון רואה את איכותו של המקום ואת היחס האישי לכלבים, וזה כבר מספיק על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר - להביא את הכלב לשהות אצלנו.

הפנסיון רחב הידיים כולל מלונות גדולות ואיכותיות, מזון כלבים משובח, כלי אוכל מנירוסטה, מדשאות ומשחקים לכלבים. אנו נשארים כל הזמן עם אצבע על הדופק, בודקים את מצבו של כל אורח ומקפידים שיחוש חלק מהקהילה הקטנה והשעירה שלנו. על הניקיון והאסתטיקה בכלל אין מה לדבר - צריך פשוט לראות ולהיווכח.

אין ספק - פנסיון חייך כלב משלב טיפול מסור ואהבה אמיתית לכלבים. מספיק להסתכל בהם, מרוצים ושבעי רצון, על מנת להבין.


 חייך כלב

כדאי לדעת

 

כלבים בחופשה
אצלנו תהיו בטוחים שחיית המחמד שלכם עומדת לצאת לחופשה, אך על מנת להבטיח זאת יש לקרוא בעיון את המידע החשוב הבא:

• יש להזמין מקום מראש באמצעות עמוד צור קשר
• יש להגיע עם הכלב קשור ברצועה
• במידה שישנם אביזרים נלווים, כגון שמיכה או משחק כלשהו 
  של הכלב, רצוי להביאם על מנת לאפשר לכלב הסתגלות
  מהירה

 


כרטיס אישי
בנוסף, יש למלא פרטים של בני משפחה או חברים נוספים אשר יכולים להיות בקשר עם המקום; מידע כגון מספרי טלפון וכתובות דואר אלקטרוני הוא הכרחי עבורנו.

בביקור הראשון בפנסיון יש למלא כרטיס אישי, שהוא מעין טופס הרשמה הכולל פרטים שונים: גיל, מין, מעוקר או מסורס, מידע על התנהגות, אופי הכלב ועוד פרטים נוספים.


 חייך כלב


מה להביא עם חיית המחמד?
במידה שהטיפולים לא בוצעו לפני כן, ניתן לקבלם במקום.

חובה להגיע עם פנקס החיסונים של הכלב, הכולל שני חיסונים בתוקף - כלבת ומשושה. יש להגיע לאחר ביצוע טיפול בכלב, הכולל טיפול למניעת קרציות ופרעושים.


 חייך כלב

גלריה